korepetytor z biologii gdańsk
0 kursant

Korepetycje z biologii rozszerzonej w Gdańsku

Korepetycje indywidualne z biologii na poziomie rozszerzonym są przeznaczone dla uczniów szkół ponadpodstawowych, głównie liceów ogólnokształcących. Lekcje rozpoczynają się w pierwszej połowie września i kończą w maju, tuż przed egzaminem maturalnym. Odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.00. Obejmują część teoretyczną oraz rozwiązywanie zadań typu maturalnego. Na lekcjach przerabiany jest cały zakres materiału objęty podstawą programową. Zadania zawierają zarówno treści określone podstawą programową, jak i treści ponadprogramowe w postaci tekstów źródłowych, tabel, wykresów i schematów. Lekcje mają na celu nie tylko zdobycie wiedzy teoretycznej niezbędnej do rozumienia zagadnień biologicznych, ale również wykształcenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia, korzystania z różnorodnych źródeł informacji oraz planowania doświadczeń biologicznych.

Zakres materiału: Biologia w zakresie rozszerzonym na poziomie szkoły średniej, szczególny nacisk na: doświadczenia biologiczne, czytanie ze zrozumieniem tekstów źródłowych, logiczne powiązania między różnymi dziedzinami biologii oraz rozwiązywanie zadań typu maturalnego.

Nauczyciel

User Avatar Agnieszka Krotke

0.00 oparte na 0 ocenach

5 Gwiazdek
0%
4 Gwiazdek
0%
3 Gwiazdek
0%
2 Gwiazdek
0%
1 Gwiazdek
0%
100.00 zł

korepetycje agnieszka krotke logo

Jestem doktorem nauk biologicznych (UMK w Toruniu, specjalność biochemia). Udzielam korepetycji z biologii i z chemii w zakresie szkoły ponadgimnazjalnej.

Newsletter

Podaj swój adres email – będę przypominała o najnowszych zajęciach, ofertach indywidualnych, grupowych oraz promocjach. Przypomnę się Tobie także z początkiem roku szkolnego!