10 students

Lekcje rozpoczynają się w pierwszej połowie września i kończą w maju, tuż przed egzaminem maturalnym. Zajęcia odbywają się w soboty i trwają po trzy godziny zegarowe. Półtorej godziny zajmuje część teoretyczna, a pozostały czas jest przeznaczony na rozwiązywanie zadań typu maturalnego. Na kursach przerabiany jest cały zakres materiału objęty podstawą programową. Zadania zawierają zarówno treści określone podstawą programową, jak i treści ponadprogramowe w postaci tekstów źródłowych, tabel, wykresów i schematów. Kursy mają na celu nie tylko zdobycie wiedzy teoretycznej niezbędnej do rozumienia zagadnień biologicznych, ale również wykształcenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia, korzystania z różnorodnych źródeł informacji oraz planowania doświadczeń biologicznych.

Zakres materiału: Biologia w zakresie rozszerzonym na poziomie szkoły średniej, szczególny nacisk na: doświadczenia biologiczne, czytanie ze zrozumieniem tekstów źródłowych, logiczne powiązania między różnymi dziedzinami biologii oraz rozwiązywanie zadań typu maturalnego.

Nauczyciel

User Avatar Agnieszka Krotke

0.00 oparte na 0 ocenach

5 Gwiazdek
0%
4 Gwiazdek
0%
3 Gwiazdek
0%
2 Gwiazdek
0%
1 Gwiazdek
0%
Bezpłatne

korepetycje agnieszka krotke logo

Jestem doktorem nauk biologicznych (UMK w Toruniu, specjalność biochemia). Udzielam korepetycji z biologii i z chemii w zakresie szkoły ponadgimnazjalnej.

Newsletter

Podaj swój adres email – będę przypominała o najnowszych zajęciach, ofertach indywidualnych, grupowych oraz promocjach. Przypomnę się Tobie także z początkiem roku szkolnego!