biologia rozszerzona korepetycje

O mnie Agnieszka krotke

Jestem doktorem nauk biologicznych (UMK w Toruniu, specjalność biochemia). Od 2005 r. zajmuje się przygotowywaniem uczniów szkół średnich do matury z biologii. Udzielam korepetycji z biologii i z chemii w zakresie szkoły ponadgimnazjalnej. Osiągam bardzo dobre wyniki, moi uczniowie dostają się na najlepsze kierunki studiów, w tym medycynę, weterynarię i biotechnologię. Dysponuję bardzo bogatą bazą profesjonalnych zadań oraz pomocami naukowymi. Posiadam odpowiednie materiały dydaktyczne, m.in. zbiory zadań dostosowane do wymogów maturalnych. Współpracuję z wydawnictwami edukacyjnymi, jestem m.in. współautorką Zadań i arkuszy maturalnych Nowej Ery, opracowywałam również Vademecum z biologii (seria Teraz matura) oraz próbne matury tego wydawnictwa. Obecnie współtworzę nowe wersje podręczników biologii w zakresie rozszerzonym z serii Biologia na czasie.

Prowadzę działalność gospodarczą, mam więc możliwość wystawiania rachunków. Zajęcia, które prowadzę:

#1 Kursy maturalne - Biologia

#2 Korepetycje indywidualne – Biologia

co wchodzi w zakres nauki? Bio-chemia

Od wielu lat zajmuję się przygotowywaniem do matury, a moi uczniowie dostają się na najlepsze kierunki studiów, w tym medycynę. Jestem doskonale zorientowana w wymaganiach maturalnych, dlatego największy nacisk kładę na genetykę, metabolizm oraz botanikę i fizjologię roślin. Jeśli chodzi o wiedzę z zakresu człowieka, uczę głównie fizjologii, ponieważ anatomia (jako dziedzina pamięciowa) jest na maturach pomijana lub ograniczona do jednego zadania. Szczegółowo opracowuję różne typy doświadczeń oraz zagadnienia nagrodzone w ostatnich latach Nagrodą Nobla (częste na maturach).

  • Kompletne przygotowanie do matury
  • Uzupełnienie wiedzy według szkolnego programu
Zobacz ofertę
//biochem.edu.pl/wp-content/uploads/2019/09/agnieszka_krotke_korepetycje_Gdansk.jpg

korepetycje agnieszka krotke logo

Jestem doktorem nauk biologicznych (UMK w Toruniu, specjalność biochemia). Udzielam korepetycji z biologii i z chemii w zakresie szkoły ponadgimnazjalnej.

Newsletter

Podaj swój adres email – będę przypominała o najnowszych zajęciach, ofertach indywidualnych, grupowych oraz promocjach. Przypomnę się Tobie także z początkiem roku szkolnego!